Zebra Perde2019-05-24T15:47:27+00:00

Zebra Perde

DİĞER PERDE MODELLERİMİZE GÖZ AT !

Aradığınız Her Şey Ekol’de

Diğer Ürünlerimize Göz Atın!

Kocaeli Zebra Perde Hizmeti 

Evlerinizde kullandığınız perde çeşitlerinden biri olan ve son zamanlarda dekorasyonların vazgeçilmez parçası haline gelmiş olan zebra perdeler, karartma ve tül perdenin özelliklerini bir arada bulundurarak kullanıcılarına kolaylık sağlayan perde çeşitlerindendir. Yaşam alanlarımıza şıklık katmada kullandığımız zebra perdeler mutfak, salon, çocuk odası ya da ofis olmak üzere birçok farklı noktada, birden fazla renk ve desen seçeneği ile kullanılabilir.

Ekol Ev Tekstil ailesi olarak sizlere zebra perde modelleri  kapsamında onlarca farklı çeşit sunarak tüm dekorasyonlarınıza uygun perdeler üretmenin yanında sizlerin istekleri doğrultusunda özel üretim perdeler yapıyor, kaliteli ürünler ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinden ödün vermiyoruz ! Burada altı çizilmesi gereken nokta; başta zebra perde olmak üzere bünyemizde bulundurduğumuz perde çeşitleri kapsamında siz değerli müşterilerimizin istekleri dikkate alınarak özel üretim yapılabildiği ve esnek üretim olarak nitelendirilen bu durumun perde giydirme sistemi ile öngösterim olarak sizlere iletildiğidir.

Son dönemin popüler perde modellerinde olan zebra perdeler ile aradığınız şıklığı yakalayabilir, Ekol Ev Tekstil Kocaeli zebra perde hizmeti kapsamında sunduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz !

PERDE UZMANINA DANIŞ !

Onlarca Farklı Zebra Perde Modeli

Mağazamızda bulunan onlarca farklı zebra perde modelleri ile sizleri buluştururken aynı zamanda farklı tasarımlar ile de sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışarak evlerinizde farklılıklar yaratabilmenizi sağlamaktayız.

Mağazamız, Brillant zebra perde sponsorluğunda çalışarak en kaliteli ürünü ve uygun fiyat kalitesini göz ardı etmeden çalışabilmekte ve siz müşterilerimiz için en iyisini ve en güzelini üretebilmektedir.

Zebra perde modelleri mutfak, salon veya ofis dekorasyonlarınıza uyumlu olarak sizin seçtiğiniz renk ve desende hazırlanabilir veya hazır zebra perde modellerinden dekorasyonunuza uygun perdeyi seçebilirsiniz. Bunun için en hızlı ve en kaliteli ürünler ile Ekol Ev Tekstil mağazamızda buluşabilirsiniz.

Zebra perdede aradığınız şıklık Ekol'de !

Zebra Perde Çalışması – 1

En şık zebra perde modelleri Ekol'de !

Zebra Perde Çalışması – 2

Estetik zebra perde modellerini Ekol Ev Tekstil'de bulabilirsiniz !

Zebra Perde Çalışması – 3

Aradığınız zebra perde modelleri için bizimle iletişime geçin !

Zebra Perde Çalışması – 4

En şık zebra perde modelleri Ekol Ev Tekstil'de sizleri bekliyor !

Zebra Perde Çalışması – 5

Birbirinden estetik zebra perde modelleri Ekol'de !

Zebra Perde Çalışması – 6

Zebra perdede aradığınız şıklık !

Zebra Perde Çalışması – 7

Zebra perdede tasarımsal yenilikler Ekol'de !

Zebra Perde Çalışması – 8

Zebra Perde Çalışması – 9

Zebra Perde Çalışması – 10

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !