İp Perde2019-05-24T15:42:57+00:00

İp Perde

DİĞER PERDE MODELLERİMİZE GÖZ AT !

Aradığınız Her Şey Ekol’de

DİĞER ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Kocaeli İp Perde Hizmeti 

Son zamanlarda tül ve stor perde modellerinden sonra sıkça kullanılmaya başlayan bir diğer perde çeşidi ise ip perde modelleridir. İp perdeler hem klasik hem de şık ve modern dekorasyonlara uyumlu olabilen bir perde olarak akıllara gelmektedir.

İp perde modellerine kullanım açısından bakıldığında oldukça kullanışlı bir yapısının olduğu da görülmektedir. İp perdeler diğer perdelere oranla ütü gerektirmeyen perdelerdir ve temizliğinin çok sık yapılmasına gerek duyulmayan perdeler olarak bilinmekte ve bu yüzden pratiklik konusunda başta gelebilecek perdelerdendir.

Ekol Ev Tekstil olarak sizlere ip perde konusunda geniş bir renk çeşidi ve modeli ile dekorasyonlarınıza uygun perde seçiminde kolaylık sağlıyor ve ip perde fiyatlarımızı da siz değerli müşterilerimizin bütçesine göre belirliyoruz.

Son dönemin yükselen trendi kruvaze perdeler ile yaşam ortamlarınızı renklendirin ve aradığınız tarzı ucuz fiyat garantisiyle oluşturun !

PERDE UZMANINA DANIŞ !

İnce ip perde, simli ip perde,  desenli ip perde ve kalın ip perde olmak üzere oldukça fazla ip perde modeli çeşidi bulunmaktadır. Bu tarz perdelere dekorasyonunuzda yer vererek zarif bir dekorasyona sahip olabilir ve misafirlerinizin beğenisini toplayabilirsiniz.

İp Perde Çalışması – 1

İp Perde Çalışması – 2

İp Perde Çalışması – 3

İp Perde Çalışması – 4

İp Perde Çalışması – 5

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !