Stor Perde2019-05-24T15:47:21+00:00

Stor Perde

DİĞER PERDE MODELLERİMİZE GÖZ AT !

Aradığınız Her Şey Ekol’de

Diğer Ürünlerimize Göz Atın!

Kocaeli Stor Perde Hizmeti 

Evinizin dekorasyonunu taçlandırmakta olan ve dekorasyonların olmazsa olmazı olarak bilinen perdeler gün geçtikçe çeşitliliğini artırırken sizlerin de her ortama uyum sağlayacak perde bulma imkanınızda bununla birlikte artmaktadır.

Ev dekorasyonlarında perdelerde artan çeşitliliğe ortak olan modellerden birisi de hiç şüphesiz stor perde modelleridir. Son zamanlarda çok sık tercih edilen bu perdeler neredeyse her ortama uyum sağlama özelliği ile ön plana çıkması dolayısıyla geniş bir kitleye hitap eder.

Ekol Ev Tekstil ailesi olarak Kocaeli stor perde hizmeti kapsamında sahip olduğumuz geniş model ve renk yelpazemiz ile en iyi ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Evinizi renklendirecek olan stor perdelerde yelpazemizde bulunan modellerin dışında yine siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapıyor, kalite çizgimizi üst düzeyde tutuyoruz.

Siz de yaşam alanlarınıza Kocaeli stor perde hizmeti ile estetik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, Ekol Ev Teksil bünyesinde yer alan perde uzmanlarımız ile vakit kaybetmeden iletişime geçin !

PERDE UZMANINA DANIŞ !

Birbirinden Estetik Stor Perde Modelleri

Günden güne kendini yenileyen perde çeşitleri arasında yer alan jaluzi ve tül perde gibi perdelere ek olarak her geçen gün yeni ve birbirinden estetik modelleri ile stor perde modelleri de eklenmektedir. Ayrıca kullanımı çok sık tercih edilmekte olan bu perdelerin geniş ürün yelpazesini sizlerle buluşturarak sizlere hitap edebilecek kaliteli ve modern perdeler üretmeyi amaçlamaktayız.

Birbirinden estetik olan stor perde modellerimiz ile evinizde harikalar yaratarak misafirlerinizin beğenisini toplayabileceğiniz gibi çevrenizdeki perde kullanıcıları arasında en kaliteli, en şık veya en modern görünümlü perdeye sahip olabileceksiniz.

Stor perde ile ilgili tüm detaylar Ekol Ev Tekstil'de !

Stor Perde Çalışması – 1

En şık stor perde modelleri Ekol Ev Tekstil'de !

Stor Perde Çalışması – 2

Stor perde kapsamında merak edilen her şey !

Stor Perde Çalışması – 3

Stor perde kategorisindeki tüm ürünler sizinle !

Stor Perde Çalışması – 4

Stor perdede aradığınız her şey !

Stor Perde Çalışması – 5

Stor perdede modayı yakından takip edin !

Stor Perde Çalışması – 6

Perdede modayı yakından takip edin !

Stor Perde Çalışması – 7

Stor perdede en şık modeller Ekol Ev Tekstil'de !

Stor Perde Çalışması – 8

En şık stor perde modelleri için bizimle iletişime geçin !

Stor Perde Çalışması – 9

Stor Perde Çalışması – 10

Ev ve İşyerlerinizde Aradığınız Şıklık

Evinizin her köşesini stor perde ile taçlandırabileceğiniz gibi işyerinizde bulunduğunuz ortamları da stor perdelerimiz ile taçlandırabilirsiniz. Stor perdelerimizi evleriniz için stor perde mutfak, salon, çocuk odası gibi kategorilere ayırırken işyerinizde konumlandıracağınız perde modellerinizi de sizler için kaliteli bir biçimde temin etmekteyiz. Ev ve işyerinizde aradığınız şıklığı Ekol Ev Tekstil’in ürettiği stor perde modelleri ile yakalayabilir ve bulunduğunuz ortamda şıklık yaratarak kapınızı misafirlerinize rahatlıkla açabilirsiniz.

Stor perde de olduğu gibi tüm perde modellerimizde de kaliteli ürün üretmeyi amaçlamaktayız.  Buna ek olarak sizlere kaliteli ürün sunmak bizler için ne kadar önemliyse uygun fiyat kalitesi sunmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak da bizim için bu kadar önemlidir.

En Uygun Stor Perde Modelleri

Aradığınız şıklığı ve konforu yakalayacak tüm stor perde modelleri, Kocaeli perde hizmetinde bir numara olan Ekol Ev Tekstil ile hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca tüm stor perde modellerinde uygun fiyat garantisi sunarak siz değerli müşterilerimizi kaliteli ürünlerimizle buluşturmaktayız.

Stor perde modellerindeki birden çok desen ve renkteki kumaşlarımızla dekorasyonlarınıza uygun perdeler tasarlamakta ve dekorasyonunuza en çok yakışacak modeli üretmekteyiz. Hem sizin tercih ettiğiniz renk veya desenlerle çalışarak hem de kendi fikirlerimiz doğrultusunda modellerle çalışarak sizin için en kaliteli ve en tarz perdeleri ortaya koymayı amaçlamaktayız.

Ekol Ev Tekstil ailesi olarak kaliteden ödün vermeden en uygun stor perde modelleri ile müşterilerimizi buluşturabilmekte ve dekorasyonlara yakışabilecek en iyi perde modelini de sizlerle birlikte belirlemekteyiz.

Mutfak Stor Perde Modelleri

Mutfak dekorasyonlarının da bir parçası olan perdeler, ilk olarak tül perde ile başlamış ve sonrasında yerini sıklıkla stor perdelere bırakmıştır. Mutfaklarda çok sık tercih edilmekte olan mutfak stor perde modellerinde de Ekol Ev Tekstil ürünlerinin kalitesinden vazgeçemeyeceksiniz.

Mutfak için kullanabileceğiniz stor perde modellerinin seçiminde en çok dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri de perdelerin kolay bir şekilde temizlenebilir olmasıdır. Çünkü mutfak evimizin önemli noktalarından hatta günümüzü en çok orada geçirdiğimiz yerlerden biridir. Yemek kokusu, yağ vs. gibi perdelerin üzerine yapışıp kalan koku ve kirlerin temizliğinin kolay olması tüm kullanıcıların tek isteğidir. Ekol Ev Tekstil ailesi olarak sizlere kolayca sökülüp takılan ve kolaylıkla yıkanan stor perde modellerini sunmakta ve sizler için her zaman kaliteli ürünlerimiz ile kolaylık sağlamaktayız.

Stor perde modellerinin seçimi için Perde Uzmanı’na danışarak aklınızda kalan tüm soruları yanıtlayabilir ve istediğiniz perdenin nasıl olması gerektiği gibi fikirleri rahatça öğrenebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermek ve sizlerin memnuniyetini kazanmak tek hedefimizdir.

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !