Katlamalı Perde2019-05-24T15:44:20+00:00

Katlamalı Perde

DİĞER PERDE MODELLERİMİZE GÖZ AT !

Aradığınız Her Şey Ekol’de

DİĞER ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Kocaeli Katlamalı Perde Hizmeti 

Katlamalı perde modelleri stor ve zebra perde mekanizmasına sahip kumaşların adından da anlaşılacağı üzere kat kat olduğu perde modelleridir. Stor ve zebra perde modellerinden sonra çok fazla tercih edilmekte olan bu perdelerin, birden çok renk ve desende bulunmasına karşın kullanımı da oldukça pratiktir.

Her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz katlamalı perdeler çubuklu katlamalı perde ve çubuksuz katlamalı perde modelleri olmak üzere iki çeşitten oluşmaktadır. Çubuklu katlamalı perdelerde şeritler halinde çubuklar bulunmakta ve mekanizmanın katlama işlemi bu çubuklar üzerinde olmakta fakat çubuksuz katlamalı perdelerde ise mekanizma bir çubuk olmaksızın yukarı toplanarak hareket etmektedir.

Katlamalı perdede modayı yakalamak ve kaçırılmayacak indirim fırsatlarımızdan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin !

PERDE UZMANINA DANIŞ !

Katlamalı perde modelleri ile bulunduğunuz ortamı baştan yaratacak tarzda bir değişikliğe gidebilir ve misafirlerinizi evinizin dekorasyonuna hayran bırakabilirsiniz. Ekol Ev Tekstil olarak sizlere bunun için en güzel ve en kaliteli perde modelleri temin etmekteyiz ve siz müşterilerimiz için katlamalı perde fiyatlarını her bütçeye uygun bir hale getirerek müşteri memnuniyeti politikamıza önem vermekteyiz. Ayrıca katlamalı perde satın alma aşamasını da sizler için oldukça kolay hale getirerek kaliteden ödün vermeden bütçenize uygun perdeler edinmenize yardımcı olmaya çalıştık. Bunlara ek olarak perdeler hakkında tüm soru, görüş ve önerileriniz için perde danışmanımız ile iletişime geçerek perdeler hakkında her şeyi anında öğrenebilirsiniz.

Ekol Ev Tekstil ile kalın perdeleriniz ile şıklığın keyfini çıkarın !

Stor Perde

Katmalı Perde Çalışması – 1

Stor Perde

Katlamalı Perde Çalışması – 2

Stor Perde

Katlamalı Perde Çalışması – 3

Stor Perde

Katmalaı Perde Çalışması – 4

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !