Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz2019-04-12T12:02:11+00:00

Ekol Ev Tekstil olarak ev tekstilinde 30 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında uzman çalışan kadromuz ile sizlere birçok farklı alanda hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bünyemizde yer alan temel hizmetlerin başında yaşam ortamlarınıza estetik bir hava katmanızı kolaylaştıracak olan perdeler geliyor. Başta stor perde, zebra perde, fon perde ve tül perde olmak üzere bu kategoriye dahil edilen tüm modelleri bünyemizde barındırarak geniş ürün yelpazemiz ile yaşam ortamlarınızı renklendirmenizi sağlayacak onlarca farklı seçeneği siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Firmamız bünyesinde yer alan perde hizmetine ek olarak; ev tekstili kapsamında yer alan birbirinden estetik ve moda renkler ile nevresim takımları, çarşaf ve yorgan ürünleri de evine şıklık katmak isteyenleri bekliyor.

Bünyemizde yer alan ürünlerin şıklığının ve modayı yakından takip etmesinin yanında hiç şüphesiz hizmetlerimiz kapsamında değinilmesi gerek bir nokta da; müşteri memnuniyeti temelli bir hizmet anlayışıdır. Ekol Ev Tekstil olarak faaliyete başladığımız günden itibaren müşteri memnuniyeti etrafında geliştirdiğimiz hızlı teslimat garantisi, uygun fiyat seçenekleri ve uzman görüşü kavramlarını bir araya getirerek sizlere hizmet veriyor, yaşam ortamlarınızı sizlerle birlikte renklendiriyoruz !

Stor Perde

Stor Perde

Perdede modanın vazgeçilmezlerinden olan stor perde modelleri katalogumuza hemen göz atabilir, aradığınız şıklığa bir tık ile ulaşabilirsiniz !

Zebra Perde

Zebra Perde

Karartma ve tül perdelerin birarada kullanılması ile ön plana çıkan zebra perde modelleri kataloğumuza hemen göz atabilirsiniz !

Fon Perde

Fon Perde

Fon perde modellerimize göz atmak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanarak modayı yakalamak artık çok kolay !

Tül Perde

Tül Perde

Tül perde modelleri kapsamında trend ürünleri yakından takip etmek ve indirimlerden yararlanmak için kataloğumuz göz gezdirin !

Kruvaze Perde

Kruvaze Perde

Onlarca farklı renk ve modeldeki ürünlerin listelendiği kruvaze perde kataloğumuza göz atarak aradığınız perdeyi hemen bulabilirsiniz !

Çatı Perde

Çatı Perde

Çatı katlarının vazgeçilmezi çatı perde modelleri için ürün kataloğumuza göz atmanız ve bizimle iletişime geçmeniz yeterli !

İp Perde

İp Perde

Dekorasyonlarında farklılık yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan ip perde modellerinde kaçırılmayacak fırsatlar için kataloğumuza göz atabilirsiniz !

Katlamalı Perde

Katlamalı Perde

Aradığınız estetik görünümü yakalayabileceğiniz katlamalı perde modelleri için kataloğumuza göz gezdirmeniz yeterli !

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !