Jaluzi Perde2019-05-24T15:43:15+00:00

Jaluzi Perde

DİĞER PERDE MODELLERİMİZE GÖZ AT !

Aradığınız Her Şey Ekol’de

Diğer Ürünlerimize Göz Atın!

Kocaeli Jaluzi Perde Hizmeti 

Her geçen gün perde çeşitlerinin sayısı artmakta iken son zamanlarda oldukça kendinden söz ettiren jaluzi perdelerde bu çeşitlilik arasına katılarak kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen perde modeli haline gelmiştir. Jaluzi perde modelleri, diğer perde modelleri arasından ayıran bir özelliği bulunmakta ve bu özelliği ise tül perde ve güneşlik perde devrimini geride bırakarak yapısında hiçbir tül yapısı bulundurmamasıdır.

Şık ve modern görünümü ile ev dekorasyonlarında tercih edilmekte olan jaluzi perdeler ofis dekorasyonlarında da oldukça sık tercih edilmekte olup birçok çeşide sahip olmasıyla birlikte kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Son zamanlarda kendinden çok fazla söz ettirmeyi başaran bu perdeler çeşit sıkıntısı yaratmayarak bünyesinde bulunan ahşap, alüminyum, ferforje  ve PVC olmak üzere birçok çeşidi ile göz doldurmaktadır.

Yaşam ortamlarınız için en uygun jaluzi perde modelini bulmak ve müşteri memnuniyeti temelli bir hizmet anlayışından yararlanmak için bizimle iletişime geçin !

PERDE UZMANINA DANIŞ !

Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap jaluzi perde modelleri hakiki ahşap malzemelerden üretilerek ev ve ofis dekorasyonlarının tamamlayıcı unsuru olmayı başarmıştır. Ahşap jaluzi perde çeşitleri hem güneş ışınlarının bulunduğunuz ortama ne denli gireceğine rahatlıkla karar verebilmede kolaylık sağlayacak hem de dekorasyonlarınızla bir bütün haline gelerek misafirlerinizi hayran bırakacaktır.

Alüminyum Jaluzi Perde

Alüminyum jaluzi perde modelleri de başta ev dekorasyonları olmak üzere birçok ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz perde modellerindendir. Hammaddesi alüminyumdan oluşan 25-55 mm bant genişliğinde sahip perde modelleri, evlerin yanı sıra çoğunlukla ofislerde tercih edilerek bulunduğu ortama kurumsallık ve ayrı bir hava katmaktadır. Bu tip perdelerin en önemli yanı ise toplama payının az olması nedeniyle tavan mesafesi sınırlı ortamlarda kolaylıkla kullanılabilmesidir.

Ferforje Jaluzi Perde

Ferforje jaluzi perdeler sağlam yapısı, kolay kullanımı ve pratik temizliği ile kullanıcılarının beğenisini toplayarak her ortamda söz sahibi olabilecek bir perde modelidir.  Ayrıca günümüz teknolojilerinin son ürünleri arasında yer gösterilebilir durumda olan Jaluzi perdelerde bulunan mekanizma ile tek bir harekette açma kapama yaparak pratiklik kazandırmakta ve kolay kullanım sağlamaktadır.

PVC Jaluzi Perde

PVC jaluzi perde modelleri hammaddesinde PVC bulundurarak diğer perde çeşitleri arasında en az maliyetli perde modellerinden biri olarak söz edilmesine rağmen diğer perdeler gibi oldukça kullanışlı bir yapıya sahip ve dışarıdan gelen güneş ışınlarını kesme konusunda oldukça başarılıdır.

Stor Perde

Jaluzi Perde Çalışması – 1

Stor Perde

Jaluzi Perde Çalışması – 2

Stor Perde

Jaluzi Perde Çalışması – 3

Stor Perde

Jaluzi Perde Çalışması – 4

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !