Kruvaze Perde2019-05-24T15:44:47+00:00

Kruvaze Perde

DİĞER PERDE MODELLERİMİZE GÖZ AT !

Aradığınız Her Şey Ekol’de

DİĞER ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Kocaeli Kruvaze Perde Hizmeti 

Kruvaze perde modelleri son zamanlarda sıkça tercih edilen ve genellikle salon dekorasyonlarında konumlandırılan perde modellerindendir. Peki bu kruvaze perde nedir ? Kruvaze perde, genel olarak Fransız dantel işlemelerinin kullanıldığı ve tül perde mekanizması ile birlikte kullanılan iki kanatlı bir perdedir. Perdede bulunan mekanizma ile kanatlar birbirinden ayrılarak sağa ve sola hareket etmektedir. Bu yönüyle bu perdeler oldukça kullanışlıdır.

Kruvaze perede modelleri çeşitliliği bakımından her alanda kullanılabileceği gibi daha çok şık ve modern tarzdaki dekorasyonlarda tercih edilmektedir. Bu perdelerde genel olarak markuzed ve Fransız tülleri kullanıldığı için bu tarz perdeler sizlere ağır ve şaşalı bir görünümü yakalayabilmenize yardımcı olmaktadır.

Son dönemin yükselen trendi kruvaze perdeler ile yaşam ortamlarınızı renklendirin ve aradığınız tarzı ucuz fiyat garantisiyle oluşturun !

PERDE UZMANINA DANIŞ !

Kruvaze perdelerin bu kadar şahane görülmesi için birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlardan birisi düzgün ölçü alınmasıdır ve ölçü alınırken duvar boşluklarına ve pencere konumlandırılmasına dikkat edilmelidir.

Ekol Ev Tekstil bünyesindeki tüm perde çeşitlerimizde olduğu gibi mağaza sponsorumuz olan Brillant kruvaze perde modellerine ek olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda perde dikimlerimiz yapılmakta ve dekorasyonlarınızla buluşmaktadır. Uygun fiyat kalitesini amaçlayan bir işletme olarak kruvaze perde fiyatlarında da sizler için en uygun fiyatlandırmayı yaparak en iyi ve en kaliteli ürünlerimizi sunmayı amaçlamakta ve müşterilerimizin beğenisini toplamaktayız.

En şık kruvaze perde modelleri !

Kruvaze Perde Çalışması – 1

Kruvaze perdede aradığınız şıklığı yakalayın !

Kruvaze Perde Çalışması – 2

Onlarca farklı kruvaze perde modeli Ekol'de !

Kruvaze Perde Çalışması – 3

Kruvaze perde modelleri ile aradığınız şıklığı yakalayın !

Kruvaze Perde Çalışması – 4

Estetik kruvaze perde modelleri sizlerle !

Kruvaze Perde Çalışması – 5

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !