Fon Perde2019-05-24T15:42:11+00:00

Fon Perde

DİĞER PERDE MODELLERİMİZE GÖZ AT !

Aradığınız Her Şey Ekol’de

Diğer Ürünlerimize Göz Atın!

Kocaeli Fon Perde Hizmeti 

Ev dekorasyonlarında mobilya dizaynına verilen önem kadar perde dizaynına da son zamanlarda oldukça önem verilmektedir. Mobilyalarınız ile ahenk içerisinde olabileceke perdelerin başında yer alan stor, zebra ve fon perde modelleri ile kombinleyeceğiniz ev aksesuarları, yaşam ortamlarınızı renklendirecek ve her yönüyle estetik bir görünüme

Biz de Ekol Ev Tekstil ailesi olarak sizlere perde dizaynlarınız da yardımcı olacak farklı tasarımlarda fon perdeler üretmekteyiz. Mağazamız bünyesinde bulunan markalardan Brillant fon perde modelleri ve Taç fon perde modellerine ek olarak sizin istekleriniz doğrultusunda veya kendi tasarımlarımız olarak üretilen fon perdelerimiz ile ev dekorasyonlarınızda harikalar yaratmanızın ve misafirlerinizin beğenisini kazanmanızın önünü açıyoruz !

Kocaeli fon perde hizmeti kapsamıında aradığınız şıklığı yakalamak ve kaçırılmayacak indirim fırsatlarından yararlanmak için perde uzmanımızla iletişime geçin !

PERDE UZMANINA DANIŞ !

Kocaeli Fon Perde ile Aradığınız Şıklığı Yakalayın

Ekol Ev Tekstil mağazamızdan temin edebileceğiniz stor ve tül perdelerinizin göründüğünden daha havalı ve daha modern olmasını tasarımlarımızın bir diğer parçası olan fon perdeler ile yakalayabilirsiniz. Ayrıca  birçok renk ve desendeki fon perde modelleri ile aradığınız şıklığı yakalayarak bulunduğunuz ortamda farklılıklar yaratabilirsiniz.

İşletmemiz bünyesinde yer verdiğimiz Kocaeli fon perde hizmeti kapsamında sizlerin istekleri doğrultusunda özel modeller üretebiliyor, perde giydirme sistemimiz ile estetik görünüm garantisi verebiliyoruz !

Estetik fon perde modelleri !

Fon Perde Çalışması – 1

Yüzlerce farklı fon perde modeli Ekol'de!

Fon Perde Çalışması – 2

En şık fon perde modelleri Ekol'de !

Fon Perde Çalışması – 3

En şık fon perde modelleri Ekol'de !

Fon Perde Çalışması – 4

Fon perdede aradığınız şıklığı Ekol'de yakalayın !

Fon Perde Çalışması – 5

Fon perdede aradığınız şıklık !

Fon Perde Çalışması – 6

Aradığınız fon perde modelleri Ekol'de !

Fon Perde Çalışması – 7

Fon perdede kaçırılmayaak fırsatlar için Ekol.

Fon Perde Çalışması – 8

En şık fon perde modellerini Ekol Ev Tekstil'de bulun !

Fon Perde Çalışması – 9

En şık fon perde modelleri için Ekol ile iletişime geçin !

Fon Perde Çalışması – 10

Fon Perdeye Dair Her şey Ekol Ev Tekstil’de

Ekol Ev Tekstil ailesi olarak her zaman belirttiğimiz gibi kaliteli ürün, uygun fiyat kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Mağazamızda bu politika ile hareket ederken kaliteli ve ucuz fon perde modelleri ile sizleri bir araya getirmeyi amaçlayarak üretimlerimize devam etmekteyiz. Fon perdeye dair her şey mağazamızda mevcutken son zamanların modası haline gelen Japon fon perde modeli ile biz de modaya uyum sağlıyor ve sizler için en iyi perde modellerini siz değerli müşterilerimiz için üretiyoruz !

Yeni Model Fon Perdeler

Ev dekorasyonlarının vazgeçilmez parçalarından biride pencerelerimizi süsleyen, dekorasyonlarımızı taçlandıran perdelerimizdir. Perdeler tül perde, stor perde, zebra perde vb. olmak üzere birçok çeşide ayrılmaktadır. Bu perde çeşitleriyle birlikte hem tül veya stor perdelerimizi hem de bunun yanı sıra dekorasyonlarımızı taçlandırabileceğimiz fon perde çeşitleri de bulunmaktadır.

Son zamanlarda perde çeşitlerinin artmasıyla birlikte kullanıcılar çoğunlukla sade ve şıklığı tercih etmeye başlamış ve düz veya sade perdelerini yeni fon perde modelleri ile taçlandırarak dekorasyonlarında harikalar yaratmayı başarmışlardır. Fon perdeler, bildiğimiz üzere perdelerimizin tamamlayıcı veya ahenk yaratan unsurları haline gelmeye başlamıştır. Bununla birlikte fon perde çeşitlerindeki renk ve desenlerin artmasıyla birlikte kalite de aynı oranda artış göstermeye başlamıştır.

Fon perde çeşitlerinden biri olan brillant fon perdelerin çok sık tercih edilmesinin yanı sıra son zamanlarda üretimi sıkça artmakta olan Japon fon perde modası da brillant fon perde modasını yakalamıştır. Peki bu Japon fon perde nedir? Japon fon perdeler dikey perdelere benzetilse de bantlarının daha geniş ve sabit olması dikey perde ile arasındaki farkı ortaya koyabilmektedir. Geniş pencerelerde daha çok tercih edilmekte olan Japon fon perdeler, evinizin havasını değiştirmekte ve sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Brillant fon perdeler ise Japon perdelere göre daha modern bir hava sergilemektedir. Japon fon perdelere ortama ağır bir hava katarken, Brillant fon perdelerde ise daha spor bir hava söz konusu olmaktadır. Brillant fon perdeler genellikle pileli ve hem sağ hem de sol tarafta yer alarak toplamalı bir yapıya sahiptir. Her iki fon perde veya başka fon perde tüllerini tercih ederken mobilyalarınızın tarzını, dekorasyonunuzun yapısını veya renklerini göz önünde bulundurarak bir seçim yapmanız gerekmektedir.

0%
İNDİRİM FIRSATI

Ayın Ürünü Sizlerle

Bu ayın en çok tercih edilen ürününü kaçırılmayacak indirim fırsatıyla yakalayabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz !

AYIN ÜRÜNÜNE GÖZ AT !
Uzman Görüşü Al !HEMEN !
+ +
WhatsApp PERDE UZMANINA DANIŞ !